Quantcast
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Bu markada gençlere ve kendini genç hissedenlere özel elbiseler, smokinler, altın-pırlantalar ve aksesuar ürünlerinin üretimi, aynı anda satışı yapılmaktadır. Dünyaca ünlü markaların, erkek, kadın, çocuk; giyim, aksesuar, mücevherat ürünlerini geniş çeşitlilik yelpazesinde sunuyoruz. Zamanında ve ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylığı, koşulsuz iade, taksit seçeneği ve hediye paketi hizmetlerimiz ile tamamlayabildiğiniz alışverişlerinizde, %100 memnuniyetinizi sağlamak için tüm ekibimizle mutluluğunuz için çalışıyoruz.

 

Fashion for teens sloganıyla çıktığımız yolda siz gençleri de arkamıza alarak iyi bir yol kat ettik. Türkiye’de gençlerin idolü haline gelerek piyasada özel gün kıyafetlerinin genç adresi haline geldik. Gücünü ve gelişimini tamamen siz gençlerden alan Kep&Balo siz değerli gençlerimizin fikirleriyle daha da gelişmektedir. Bu gelişimde bize verdiğiniz fikirler çok değerlidir.

  

Sizde yalnızca gençler için hazırlanmış bir markanın eksikliğini hissettiniz mi?

Sevgili gençler ! artık yalnızca sizlere özel ürünlerin var olduğu bir marka var KEP&BALO. Yeni nesil alış-veriş sistemiyle siz gençlerin her zaman tarz ve konsept ürünlerini bulabileceği, alanında bir ilki başaran KEP&BALO, aynı anda siz gençlere özel indirim seçenekleri sunmaktadır.

 

Ürünler

Kepbalo

İletişim

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır